קידום אתרים - דיגיטל 83

להיכנס לעולם של ילדכם עם הדמויות האהובות ביותר 

עוד משחר ימיהם מבקשים הילדים ליצור קשר ראשוני עם הסובבים אותם והם עושים זאת באמצעות קשר עין ומשחק.
בהמשך לקראת גיל שלוש ועם החשיפה למשחק משותף עם בני גילם הם שואבים הנאה וביטחון רב מהזדהות עם דמויות, ערכים ופעולות המספקות להם מכנה משותף.
מה עומד מאחורי סדרות הילדים המצליחות ביותר? ואיך ניתן להתחבר לעולם של ילדכם באמצעות צעצועי משחק?

מפרץ ההרפתקאות

הסדרה הקנדית בת 8 העונות נחשבת ללהיט בקרב ילדים מרחבי העולם.
העונה הראשונה שודרה בשנת 2013 ומאז משודרת שוב ושוב בשידורי הסטרימינג ובערוצי הילדים באפליקציית היוטיוב.
מפרץ ההרפתקאות או בשמה האחר – "יחידת החילוץ" היא סדרה העוסקת בסיירת כלבים המונהגת על ידי ילד בן עשר בשם ריידר, אשר בוחר את הגורים למשימות בהתאם לתחום התמחותם. מתווה העלילה חוזר על עצמו בכל פרק ומורכב ממיצג שגרתי של היום יום, שלאחריו מתוארת בעיה ובעקבותיה ריידר מתבקש לסייע באמצעות יחידת החילוץ, בסיום המשימה ריידר מצהיר :"אם תזדקק לעזרה ליחידת החילוץ קרא" . מפרץ ההרפתקאות
צעצועים מורכבים מדמויות כמו צ'ייס, זומה, סקי, מרשל, רוקי, אוורסט, ראבל וטראקר, רכבים תואמים, מטוס חדיש המדמה את המסלול שכל גור עובר עד שיוצא למשימה ומגדל פיקוח.
ילדים ישמחו לשתף אתכם בעולמם ויתרגשו מצעצועי יחידת החילוץ, כאשר אתם תוכלו יחד עם ילדכם לדגלם את המשפטים הקבועים של הדמויות ולהמציא עלילות ומשימות הצלה. 

הדמויות האהובות ביותר 

מטוסי על 

 "זמן לצאת או כן, ג'ט אתה מוכן לצאת למשימה?" אם הפתיח המוכר מתנגן בראשכם עכשיו סימן שגם ילדכם נשבו בקסמה של סדרת האנימציה הממוחשבת "מטוסי על".
הסדרה משודרת בישראל החל משנת 2016 והיא בת 3 עונות. הסדרה מתקיימת בעולם מקביל בו מכוניות מתקשרות אחת עם השנייה והעלילה מתמקדת בג'ט מטוס סילון, שתפקידו להעביר חבילות דואר לילדים מרחבי העולם. כל פרק עוסק במשימה ופתרון של בעיות על ידי צוות מטוסי העל. הסדרה מקדמת רב תרבותיות וחושפת את הילדים לשפות רבות  בטרם היציאה למשימה מטוס הג'מבו מוסר לג'ט כמה מילים בשפת המקום הנהוגה ביעד אליו הוא טס)
מטוסי על צעצועים כוללים את שלוש הדמויות הראשיות של סדרת האנימציה – ג'ט מטוס סילון בגווני אדום ולבן המשמש כמטוס דואר ומעביר חבילות לילדים ברחבי העולם.
– דיזי- מטוס נשי בגווני לבן וורוד משמשת כמסוק חילוץ ואף הופכת בעונה השלישית למנהיגה של יחידת ההצלה.
– דוני, מטוס זכר בגווני כחול וצהוב – שתפקידו לתקן תקלות באמצעות ארגז כלים מגוון ויכולת הנדסית.
בנוסף ניתן למצוא צעצועים של מטוסי על בדמויות המשנה כמה רוי, סטורם, סקיי, ביג וויל, ג'ימבו, צוותי ההצלה השונים ועוד. מטוסי על צעצוע משווקים בחנויות הצעצועים המובחרות. 

איך ניתן להתחבר לעולם של ילדכם באמצעות צעצועי המשחק? 

ילדים אוהבים לדקלם, לשיר ולהמחיז, משחקי דמיון נוסכים בהם ביטחון ומחברים אותם על עולמם הפרטי.
משחק מאפשר לילדים להתבטא בדרכים שונות ואף לשתף את חוויותיהם היום יומיות. התבוננו בילדכם בעת המשחק, נסו להבין את הדינמיקה, דקלמו ושירו עם הילד את השירים. גם ילד
בן 10 צעצועים רבים אוהב ויפיק תועלת רבה מהמחזה וממשחק דמיוני.
היו נוכחים עבור ילדכם, שישמחו להכניס אתכם לעולמם דרך המשחק. 

אולי יעניין אותך לקרוא: